Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes átjelentkezni egy...

Érdemes átjelentkezni egy kevésbé neves egyetemre?

Figyelt kérdés
Nem mondom melyikre járok, legyen annyi elég, hogy az ország déli régiója egyik "nevesebb" egyetemére járok, tanári szakra. Szinte már nem is tanári képzésről szól, olyan kötelezőket adnak meg, hogy csak nézünk. Néztem egy-két kevésbé neves egyetem honlapján a tárgyakhoz kapcsolódó elvárásokat, kötelező olvasmányok, s azt kell mondjam, hogy sokkal érthetőbb minden, s látva az értékeléseket, a tanárok hozzáállása is lényegesen jobb. Érdemes váltani, ér annyit egy "elitdiploma", ha közben teljesen úgy érzem, hogy kezdek rámenni?
2023. máj. 6. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
olvasmányokat.
2023. máj. 6. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy máshol kevesebb a szivatás akkor persze. Tanári diplomák között nincs különbség munkavállalás szempontjából, hiszen annak csak örülnek az iskolák, ha egyáltalán valaki tanárként akar elhelyezkedni diplomával.
2023. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előtte mindenképp érdeklődök, de állítólag egy Nyíregyházi Főiskola nem olyan kemény. Persze, tanulni ezután is fogok, de az is tény, hogy egyre nehezebben viselem ezt a hatalmas nyomást, szivatást, többen otthagyták, én azért a tanári pályáról nem akarok lemondani, mert erre készültem egész középiskolában.
2023. máj. 7. 00:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tanárnak készülsz, teljesen mindegy, hol végzel, olyan tanárhiány van, hogy nem lesz gond az állástalálás, nyíregyházi diplomával sem.
2023. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra azért sajnos fel kell készülnöd, hogy a fogadó intézmény csak költségtérítéses hallgatónak vesz át. Ennek érdeklődj utána. Ha így van és nem akarsz fizetni, akkor újból kell felvételizned; de az eddig elvégzett tárgyaidat úgy is elfogadtathatod.
2023. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát èn mondjuk inkább maga a tanari képzésen gondolkoznèk el, igaz mondjuk nekem fontosak az anyagiak.
2023. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!