Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgultok az érettségi miatt?

Izgultok az érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok bajtársaim! Készültök az érettségire?Szerintetek mennyire lesz nehéz vagy éppen könnyű?Melyik tantárgytól féltek a legjobban?
2023. máj. 7. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen mindjart meghalok
2023. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem izgulok.
2023. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se izgulok,nem tudom miért kell ezt ennyire túlgondolni.Jó a szóbelitől kicsit tartok.Nekem az a célom,hogy minden tantárgyból a lehető legtöbbet hozzam ki magamból,a lehető legjobb tudásom szerint fogom megírni aztán meglátjuk,hogy ez mire lesz elég...
2023. máj. 7. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt érettségiző vagyok: ne izguljatok. Ha lelkiismeretesen tanultatok eddig, akkor nincs mitől. Úgy kell gondolni rá, hogy úgy állították ezeket össze, hogy a gyűjtőiskolás butább diákok is meg tudják oldani legalább egy kettesre.

Ha terveztek egyetemre menni, akkor visszasírtok majd párszor egy-egy érettségit.

Szóbeliről: nálunk, meg úgy több helyen sem a szemétkedésre mentek rá a tanárok. Az egyik tanárunk, aki nem szeretett minket is kedvesen próbált nekünk segíteni, mert tudta, hogy ez a helyzet sok egy diáknak, nagy a tét számára. Aki lelkiismeretesen tanult eddig, és odafigyelt annak szerintem tényleg semmi félnivalója nincs az érettségitől.

2023. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a magyar egyáltalán nem volt nehéz szerintem.Szerintetek?
2023. máj. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!