Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri webdesignernek tanulni?...

Megéri webdesignernek tanulni? El lehet vele szabadúszóként helyezkedni? Tudtok ajánlani tanfolyamokat, ahol A-tól Z-ig megtanítanak és tényleg használható tudást adnak?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 19:50
 1/3 Kitana. ***** válasza:
79%

Én csak azt tudom, melyik tanfolyamot NE végezd el, a webdesignsuli.hu tanfolyama gagyi, nem éri meg a pénzt, amit kérnek érte. Én megcsináltam, tavaly, de nem dolgozom még benne, mert egy időre félreraktam a témát és most fejlesztem tovább magamat.

De semmi olyan nincs a tanfolyamban, amit ne tudnál kb. egy hónap alatt ingyen megtanulni az internetről. (Ráadásul behajtókat is küldtek rám, hogy tartozok nekik a tanfolyam teljes díjával, amit nyilván kifizettem, át is küldtem a behajtó cégnek az átutalásokról a nyugtát, aki bocsánatot kért a nevükben😂)

Azt nem tudom, hogy az OWT-s jobb-e, Tóth Zsuzsannát követem pár felületen és ő szimpatikus, de ettől még a tananyag lehet ugyanolyan béna.

Szerintem jobban jársz, ha te magad rászánsz egy napot arra, hogy csak megnézed, miket kell megtanulni, lementesz egy rakás linket, és összeállítasz magadnak egy roadmapet, kitűzöl egy határidőt és fixen rászánsz napi 2-4 órát, vagy amennyi belefér. (De most feltételeztem, hogy van angoltudásod, magyarul lehet, hogy kevesebb ingyenes anyag van.)

2023. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
www.roadmap.sh -> megtanulod magadtól ingyen az internetről összeszedve, amit itt írnak hogy egy junior webdesignernek miket kell tudnia. Szívesen.
2023. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Érdekesség képpen írom, hátha másnak még jól az infó.

A webdesignsuli.hu-s tanfolyam tényleg nem nagy szám. Én megbántam, nem éri meg az árát. Hiába a szép könyv, a "tanúsítvány" - nem ér annyit!


A skillshare.com viszont fantasztikus! (nem affiliate link) itt minden megtanulhatsz, vagy más hasonló oldalon, vagy akár YouTube videókból.


[link]

2023. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!