Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fürdőmenedzsmentet valaki...

Fürdőmenedzsmentet valaki felvette korábban?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnék minden véleményt.

2023. máj. 9. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Privátot is fogadok :)
2023. máj. 9. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Az egyik leghasznosabb tárgyam volt az egész egyetemi képzés során, a tárgyon oktatott elméleti ismereteket implementáltam a gyakorlatban és átmenedzseltem a fürdőszobában a megtanult paradigmák alapján.
2023. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem értem, az ilyen kérdéseket miért nem valamilyen egyetemi szakos/kari FB csoportba teszitek ki, pláne, mióta van lehetőség csoportokon belül is anonim módon kérdéseket feltenni. Még ha van is itt olyan, aki az elmúlt 10 évben felvette ezt a tárgyat, amire azért nem olyan nagy az esély, akkor sem biztos, hogy ugyanaz a tanár, ugyanazt a tematikát, ugyanolyan módon adja le, és ugyanúgy kéri számon, innentől a kapott információt is erős fenntartásokkal kell fogadni.
2023. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!