Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE TÁTK karán az átsorolá...

Az ELTE TÁTK karán az átsorolás során a súlyozott átlagot avagy a korrigált kreditindexet veszik figyelembe?

Figyelt kérdés
További kérdésem lenne, hogy a nem teljesített tárgyakat ezek kiszámításakor figyelembe veszik-e.

2023. máj. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szintén tátk-s, mi sem tudjuk és már nagyon idegesitő :D
2023. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de elvileg súlyozott átlag. csak a teljesített tárgyakat nézik.
2023. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, átsorolásról van infó? Én is TÁTK-os vagyok, onkoltsegesen vagyok, beadtam a kérelmet de még semmit nem kaptam. :(
2023. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó: én se kaptam még semmilyen emailt, semmit az átsorolásról. értetlenkedünk mi is. mondjuk én államin vagyok, és kredit, átlag alapján maradhatok államis, szóval nem aggódom, de azért már illene valamit küldeniük, hogy mizu..
2023. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!