Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsulis 11. esek hogyan...

Középsulis 11. esek hogyan veszitek rá magatokat hogy tanuljatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
12.-es vagyok, és sehogy :S
2010. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy neked most ez a kötelességed, nem akarom-nem akarom kérdése. Főleg hogy a jegyeid már számítanak a felvételibe, ha nem akarod nyögni 40 éves korodig a diákhitelt vagy anyádék száláját lenullázni, mert az ő kis szemük fényének csak a fizetős egyemre van elég esze, akkor megembereled magad és tanulsz normálisan.
2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15:17-tel értek egyet.... tudom, hogy most "nagy szájú k*csögnek" tűnünk mindketten, de hidd el, hogy most ezt KELL tenned, mert később k*rvára megszívod, már elnézést a kifejezésért...


20/L, aki 11. helyett bulizott, most dolgozik és mellette estin érettségi évét végzi...

2010. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük kedves második, sokat segítettél. Én is 11-es vagyok, és nagyon nehezen. :) Mindig találok valami gyors intéznivalót, megéhezek, pisilni kell, elbambulok stb... :) Hagyd el azt a környezetet, ahol sok dolog van, ami leköthet (nekem ilyen a szobám) , ha bekapcsoltad a gépet vagy a tv-t az már veszett ügy, vigyél magaddal kaját és innit, jegyzetelj, mert akkor nem olyan könnyű elbambulni, gondolj arra, hogy ez nem kötelesség, nem is suliba kell, csak érdekelt és utánanéztél pl. a Dózsa féle parasztfelkelésnek és egyéb idióta, másoknak talán értelmetlen trükkök. Ja nekem az is segít, ha nincs az, hogy előttem az egész délután, hogy Ó, majd tanulok 4--től... jaj, már elmúlt, nem baj, majd 5-től tanulok... az is elmúlt, majd este átnézem... áh, elég ha reggel belepillantok. Ez nem célravezető. Jelölj ki egy időt, pl. este 7, amikor elmész futni, felhívod egy barátodat, megnézed a kedvenc sorozatodat és döntsd el, hogy addig megtanulsz! Utána lesz elég időd pihenni.

(UI.: én jelenleg is dolgozok azon, hogy ezek beváljanak)

17/L

2010. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mikor többet kell tanulni, fogom magam és elmegyek a könyvtárba. Ott nyugodtam tudok tanulni, nem zavar senki és semmi nem vonja el a figyelmemet. Máskülönben hazajövök és itthon annyira elálmosodok hogy muszáj aludnom, mikor felébredek akkor még mindig fáradt vagyok, kajálok, gépezek, szóval el telik az egész nap úgy hogy semmi értelmeset nem csináltam. Így nekem a könyvtár jött be :)
2010. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a 'radikális' nézettel értek egyet...ha nem akarsz hülye maradni és nem akarod hogy a hátad mögött arról beszéljenek,hogy menyire kulturálatlan és buta vagy akkor jobban teszed ha tanulsz....plusz magaddal teszel jót,ha nem érettségi előtt egy hónappal próbálod meg megtanulni a 4 év anyagát amit addig nem tettél meg....Sajnos tapasztalatból tudom hogy tele van az országunk butábbnál butább emberekkel(állatkertben anyuka a kisfiának:nézd milyen szép víziló-->egy hatalmas kifejlett hím orrszarvú ácsorgott előtte),és ez már egy jó jel hogy módot próbálsz arra találni,hogy ne tartozz közéjük,tehát mindent bele és ne add fel!
2010. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!