Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová lettek a beszedett füzetek ?

Hová lettek a beszedett füzetek ?

Figyelt kérdés

Én a régi rendszerben végeztem, Akkor az volt a szokás, hogy mindent, amit a tanulő a saját kis agyából kipréselt, az "beszedték". Voltak dolgozatfüzetek év végén beszedték, ugyanez a rajzokkal: elég szép festményeket tudtam színezni, év végén a "Lilla néni" mindent beszedett, amit kiötlöttünk... Ugyan szakközépben is: a műszaki rajzoknak, dolgozatoknak, mérési jegyzőkönyveknek nyoma sem maradt - beszedték...

Pedig elég komoly méréseket csináltunk... évekkel később jó lett volna átnézni, mi hogy is volt, nyoma sem maradt semminek, MIT akartak a kedves tanaraink anno elérni mindezzel és hová lettek a nyilván mázsaszámra összegyült papírok ?



2023. máj. 21. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kellettek nekik az értékelésekhez és év végi elszámolásokhoz. Például ha van valamilyen iskolai program amit finanszíroz a község, sokszor nem csak a képek "bizonyítékok", hogy jó helyre lett a pénz felhasználva hanem a diákok élménybeszámoló rajzaik és irományaik.

Szerintem ezeket a kartonokat csak 10-20 év múlva dobják ki és nem azon az év végén.

2023. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Ez jogos lenne, ha az év végi jegyeket nem a jegyek átlagolásával számolták volna ki, lett is volna felháborodás... Nme voltak programok és finanszírozások - szocializmus volt a maga merev szabályaival
2023. máj. 21. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen élményeim, hogy beszedték és nem adták vissza. Pedig 3 különböző általánosba jártam a kommunizmus alatt.
2023. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó sok évig kötelesek tárolni, majd fogjàk és papírgyűjtèsnèl elvitetik ezeket is. Ennyi.
2023. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 - Amit a diák előállít, az a saját szellemi terméke, ellopták őket...
2023. máj. 24. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!