Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fejben tartani...

Hogyan lehet fejben tartani 80 érettségi tételt?

Figyelt kérdés
Tanulom őket van amit tudok nagyon jól van amit kevésbé, de mindegyiket próbálom megtanulni de van ami nehezen marad meg.

2023. máj. 23. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor ott állsz, fog menni, ne aggódj.
2023. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

menni fog. Hidd el. 34 vagyok. Annyi buta embert ismerek es osztalytarsam is volt akik leerettsegiztek 3-assal,4-essel.

sot ensem voltam a legjobb tanulo de 4,5os atlagom lett. menni fog.

2023. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Jegyzetelve kell tanulni. Le kell írni, amit éppen tanulsz. A legjobb, ha átfogalmazod. Passzívan, olvasgatva nem fog menni.


Ekkora mennyiséget csak úgy lehet, ha hetekig csak azzal foglalkozol és kb. 1 hónappal az érettségi után már a felére sem fogsz emlékezni. Szóval ne keresd az értelmét!

2023. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%

Tanulj meg egy anyagot

Mond fel magadnak amig nem megy

Masnap is mond fel

Es igy minden egyes nap… az osszeset

De ha ott vagy eszedbe fog jutni

2023. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 120 tételem volt annak idején. 20 irodalomból, 20 nyelvtanbòl, 20 töriből, 20 angolból, 20 szakmaibòl meg megbuktam matekból is írásbelin, így abból is 20.

Nyelvtanbòl két tételt tudtam, az elsőt meg az utolsót. Az utolsót húztam ki. Angolból egy szót se tudtam, csak valahogy meglett. Irodalomból nagyon jó voltam 4 évig, így arra nem tanultam egyáltalán, a töri is ment dicséretes ötösre, így csak a matekra tanultam kemènyen. Többi nem érdekelt egyáltalán. Úgy az egész érettségi nem érdekelt. Azt hittem amúgy is, hogy meg sem lesz, megbukom, oszt kész. Angolból 4 évig semmit nem tanított a tanár, matekból is az utolsó évre kaptunk értelmes tanárt, előtte semmit nem tanultunk, szóval én tényleg abban voltam, hogy 0 pontos lesz mindenem. De végül is meglett. Ja, és szóbeliig végig csak buliztam, semmit nem tanultam.

Azóta megjavultam. Lett egy pár szakmám, meg normális munkahelyem van, normális fizetéssel, de gimiben nem hitték, hogy lesz belőlem valami.

2023. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!