Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Manapság ez amolyan "elmegy"...

Manapság ez amolyan "elmegy" kategória, hogy a 17-18 éves fiútanítványok rendszeresen megpakolják a 24 éves tanárnénijüket?

Figyelt kérdés

Csak mert a valós életből van az eset ... én halálra röhögöm magam, ez egy dolog, a kedves kis kollegina meg nem tudja, hogy én tudom, mert a srácok elmesélik nekem, de mindig mondom nekik, h ebből olyan botrány lesz egyszer, ha bármi kitudódik ... Persze ez csak még jobban izgatja őket sztem, na meg megnyugtattak, hogy "óó tanár úr, ha tudná, mit csinál az igazgató úr" ...


Egyik nap éppen hármasoztak a kolleginával suli után, ez kész.


Nem kellenek filmek, a valós élet sokkal izgalmasabb, csak ez is egy olyan dolog, ami pontosan az abszurditása miatt nem derül ki soha az életben, és hát minimum azt mondhatom h nem egyedüli eset. Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy nem is a férfitanárok kezdenek a lányokkal, hanem a fiatalabb nők a srácokkal. Csak mert az előző gimimben is pl az "igazgató kartársnő" imádta a "friss húst" (a srácok fogalmaztak így). Még csak nem is nagyon titkolta.


Eszméletlen.


Mit szóltok hozzá? Napjaink gimnáziumai :-D :-D


2010. okt. 10. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Túl sok Tutti-Frutty Partyt olvasol.
2010. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nos nem lepődök ám meg, számítottam az ilyen reakciókra, biztos lesz még pár ...


De pont erre gondoltam, amikor írtam h éppen az abszurd jellege miatt nem hinné komolynak senki, ahogyan te sem. Ennyi. És szépen működik a dolog.

2010. okt. 10. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Húha, én nem hallottam ilyet a gimimben anno, csak a tesi tanárról keringtek pletykák egy bizonyos sítábor kapcsán... De ez nem kicsit kínos, attól tartok. Nálunk is volt olyan fiatal, friss tanár úr, akikre hajtottak a csajok, de esélyük se volt, szerencsére.
2010. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

hát ez tényleg abszurd,de én is tudok ilyen esetekről

1. 17 éves gimis lány összegabajodott tanárúrral. érettségi után össze is házasodtak

2. 17-18 éves fiú tanárnénivel jött össze.itt nem lett happyend, őket kicsapták

2010. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, hát mostani osztálytalálkozókon én is hallok érdekes dolgokat, h anno mik történtek a tesi tanárral pl, úgyhogy asszem sokan nagyon naivak vagyunk, aztán a színfalak mögött meg megy ami megy
2010. okt. 10. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
ezeknek a 10%-a se igaz. a fiúk mindig terjesztenek ilyet, hogy ez meg az a csaj volt meg nekik. igazából kamu...
2010. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én csak remélni tudom, hogy nagy részük nem igaz ezeknek a mende-mondáknak, de ma már semmin nem lepődik meg az ember, olyan dolgok történnek...

nekem eszembe nem jutott volna tanárral kezdeni, de úgy látszik ahány ember, annyiféle gusztus...az biztos, hogy ezek után fegyelemről, tiszteletről már szó sem lehet a tanár iránt...

2010. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát, ha tudnátok mennyire nem mende-monda, akkor az ilyen hozzászólók feltehetően hanyatt vágnák magukat ...


Az a helyzet, hogy ezt majdnem személyesen "láttam", tapasztaltam, a fiúk abszolút nem kamuztak semmit ...


Még mindig értem én, h nehéz elhinni, na de .... ez van.

2010. okt. 11. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
tuti vannak ilyenek :S bár én 2 iskola társamra nyitottam rá anno 9. órába de most jött egy 22 éves tanár hozzánk mi nálunk a legnagyobb fiú most 18 éves és mindenki úgy hajt szegény nőre sztem meg erőszakolják még a végén szóval minden lehetséges :S
2010. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem is ilyen tanárnénim lett volna. :-D
2010. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!