Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy hogy nem úgy...

Más is érzi úgy hogy nem úgy sikerült az érettségi ahogy tervezte és most teljesen szomorú miatta?

Figyelt kérdés
Rengeteget tanultam, főleg a biosz és kémia emeltemre de a kozepekre is elég sokat mégis mindent is elrontottam. Mi már megkaptuk az eredményeket a matekon kívül, a magyarom 75, A torim pedig 70% lett, angolt tavaly csináltam az 96 lett. Eléggé el vagyok keseredve, persze szobelivel otos is lehet de kevés az esélye hogy max pontos szobelit produkálók, pláne hogy eddig csak az emelt bioszra kezdtem el tanulni illetve a kemiara. A matekot fogalmam sincs mennyi pont gyűlik össze reszpontokbol de ott is eléggé beneztem pár feladatot. Úgy éreztem pedig hogy jól mentek és úgy jöttem ki hogy mennyire jól sikerült. Fogtam a fejemet mikor megirtak a tanáraim. Más is érzi hasonlóan? Fogorvosira készülök így nem igazán számítanak ezek a tantárgyak bár nem a duplazasra megyek, csak a felvi valamiért mindenképpen úgy számol nekem, szóval ha úgy több pontom van valószínűleg tényleg nem kell nekem a magyar és a tori de maximalista vagyok sajnos☹️

2023. máj. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak emelt kémiát írtam idén. De szintén rengeteget készültem, itthon mindig 85% körüli próbákat írtam, ennek ellenére szerintem nagyon elrontottam az írásbelit és baromi csalódott vagyok..

Próbálok a szóbelire készülgetni, mert tudom hogy az is sokat számít, de elég szar érzés, hogy annyi energiát belefektettem és mégsincs eredménye a munkámnak.

2023. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez. A kemianal is, voltam intenzív felkesziton is, idén egy tündéri tanarom volt aki utolsó évben akart mindent is megtanitani nekünk mert fakton előtte kb semmit nem vettünk rendesen mert mindig beteg volt a tanár, magantanarhoz jártam, meg minden szarra elmentem és még igyse számoltam 60 pontnál többet megoldokulcs alapján. Utoljára amiket beirtam eredmények lett 440 pontom, tavaly 428 kellett, de szerintem biztos hogy feljebb megy a ponthatar, remélem eddig nem. Te aok-rá készülsz?
2023. máj. 24. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg állatorvosi volt a cél, de a kémiát úgy elszartam, hogy ez már valószínűleg nem fog összejönni (nekem is max ilyen 65%-ra sikerült szóbeli nélkül). Pedig a közepeim mind bőven 80% felettiek lettek, az emelt bioszom is 80%-os lett, de ezzel a kémiával csak kb 425 pontom lesz, ami az állatorvosira édes kevés.. Már csak abban reménykedek, hogy a B tervem (ATE-zoológus) összejöjjön ennyi ponttal.


(Amúgy hogyan jött ki neked duplázással 440 pont, ha a kémiát 60%-nak számoltad?)

2023. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tavaly kitűnő voltam a vitt tárgyakból idén matekbol kaptam négyest így az majdnem maxos volt, és számolt valami érettségi átlagot is a 100 pontból ott is majdnem 100at kaptam de igazából fogalmam sincs az mi volt, annyira nem néztem meg😅 holnap újra kiszamolom


Amugy en bízok benned! Szerintem biztos jobb lesz, szobelivel meg aztán végképp

2023. máj. 24. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, én is nagyon szurkolok neked! <3

De amúgy ha 440 pontod van, akkor szerintem nincs miért izgulnod. ;)

2023. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak tudjak javítani a szobelikkel😭
2023. máj. 25. 10:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!