Mas is jart igy?

Figyelt kérdés

Remelem nem csak en vagyok ilyen balszerencses vagy nem is tudom mi...


Mar a zarovizsga elott vagyok de az uzleti statisztikan nem tudom atverekedni magam. Nagy valoszinuseggel most emiatt eltolodik 1 felevvel a diplomam es csak a kovi oszi felevben fogok tudni zarovizsgazni ha persze akkor sikerulni fog atmenni statbol.... Nagyon kinosnak erzem de egyszeruen nem vagyok ilyen matekos beallitottsagu es nagyon nehezen tudom tanulni is meg az egeszet en bloc nehezen ertem meg es fogom fel mit csinalok. Teljes allasu munkam van mellette amit nem akarok otthagyni mert nagyon jol keresek ezert kulontanarokhoz sem tudok menni mert nem vallalnak mar estefele senkit.


De szerintem ez mar vicc kategoria hogy minden akadalyt sikeresen athidaltam de ez az egy rohadt targy konstans kigancsol...


2023. máj. 30. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Más is.
2023. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!