Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékán mennyire foglalkozik...

Dékán mennyire foglalkozik vele ha az egyetemi oktatókra teszünk írásos panaszt?

Figyelt kérdés

Az egyetem ahol tanulok borzalmas az oktatók viselkedése,tisztelet a kivételnek.

Volt olyan amikor egy emailt írtam az egyik oktatónak,illedelmesen megszólítottam,leírtam hogy mi a problémám majd odaírtam a végére,hogy üdvözlettel: xy

Erre fel ennyit hányt oda az oktató: OK

Semmi köszönés vagy valami normális reakció.

A másik hogy nem tudnak emberekkel viselkedni,sok esetben bunkó módon viselkednek velünk és szinte könyörögni kell nekik hogy írják be az osztályzatot Neptunba mert addig nem tudjuk felvenni a vizsgát.

Illetve vannak olyanok is akik az állandó erőltetett szexuális poénjaikat mondják óra közben,emiatt kellemetlen helyzetbe hozzák az embert a csoporttársak előtt.


Szóval ilyen és hasonló dolgokkal mennyire foglalkozik a Dékán ha írásos panaszt teszünk nála?



2023. jún. 1. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

A bicskanyitogatóan alacsony fizetésért ez van, örülnek hogy van olyan még, aki megcsinálja ezt munkát, nem megy át inkább a magánszektorba dolgozni.

A túlérzékenységeden állíts egy kicsit, a levelezős példával semmi gond nincs.

2023. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra hogy emailre csak annyit ír vissza hogy "OK" ne panaszkodj a dékánnak, mert komolytalannak tűnsz tőle.

A szexuális poénok miatt inkább jogos vagy hogy nem tudtok időben vizsgákra jelentkezni, de igazából sok mindent nem tud tenni. Tudják az oktatók meddig kell beírni a jegyeket csak vagy nem érdekli őket vagy annyi dolguk van hogy nehezen jutnak el oda. Előbbi esetben ha szólnak érte max ideig óráig csinálják aztán úgyis visszaállnak, a másik esetben meghát mit csináljanak?


A szexuális poénok miatt se hiszem hogy kirúgják de mivel ilyen miatt kerülhet az egyetem kellemetlen helyzetbe talán ezt komolyabban veszik. Nem ártana ezt más hallgatókkal közösen jelezni amúgy, nehogy az legyen hogy csak Te gondolod ezt így mindenki más szerint meg csak egy laza, humoros oktató mert aztán visszaüthet rád.

2023. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemfüggő. Nálunk fordított a helyzet, majdnem a hallgatók tartják rettegésben az oktatókat. Ha bemennek a dékánhoz/rektorhoz, ha nem is kirúgás, de terror jár ha nem megfelelő az oktató viselkedése.


A szexuális poénok nem tudom mit takarnak, de nálunk az ilyen IQ-ból sem megengedett, szerintem azért nyugodtan lehet panaszkodni írásban, idézve az ominózus poénokat szó szerint.


Az hogy azt írta válaszként hogy ok, az mondjuk vihar a biliben.

2023. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!