Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Redmentan ha irunk dolgozatot...

Redmentan ha irunk dolgozatot es veletlen megnyitom a kepeket akkor latja?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 08:50
 1/6 GRAF612 válasza:
A Redmentán csak egy tesztet hoznak létre amit lehet időkorlátosra állítani de nemtudja megmondani hogy te eközben mit csinálsz. Ha egy oldal vagy program ilyen mértékű hozzáféréssel rendelkezik akkor azt engedélyezned kell hogy megteheti.
2023. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"véletlen" :D

nem, nem látja, ha puskázol. Még ha azt is mondják, nem látják, hogy mit csinálsz közben a gépen.

nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a #2-höz lenne egy kérdésem

Ez még mindig valós? Nekünk a tanárunk azt mondja hogy látja

(telefonon írjuk az iskolába)

ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy látná? Hogy képzeled, hogy bárki belenézhet a telefonodba? Te komolyan elmúltál 16, 3-as?
ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt mondta hogy jelzi neki ha kilép valaki a dogabol 🙂
ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#3, nem látja. Ijesztgetnek csak vele, hogy tanulj. Én is csináltam már ilyen tesztet, kipróbáltuk, semmit nem jelzett, hogy megnyitottunk képet, word doksit, pdf-et. Vizsgákon én is lépegetek ide-oda, egyik pdf-ről a másikra. Ne aggódj, nem lát semmit. Arra vigyázz, hogy nehogy véletlen frissítsd az oldalt, vagy visszalépj a redmenta oldalról.
ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!