Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érnek valamit a felső középfok...

Érnek valamit a felső középfokú szakképesítések?

Figyelt kérdés

52 481 02 - Irodai informatikus végzettséget szereztem még tavaly. Informatika tagozaton tanulok (jövőhéten vizsgázok Rendszerüzemeltetőből, emelt szintű technikumi végzettség) és ez amolyan lehetőség volt még tavaly, mondhatni egy kitérő.


Én eddig azt hittem, hogy ez egy semmilyen végzettség, viszont utánanéztem, és elméletileg ez egy felső középfokú szakképesítés.


Ez nem lehet annyira rossz, gondolom. Vagy tévedek?



2023. jún. 2. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

"Ez nem lehet annyira rossz, gondolom. Vagy tévedek?"


Ezt majd a munkaerőpiac meghatározza hogy mennyit ér. Ha hetente 10 fejvadász felkeres jobbnál jobb ajánlatokkal különféle top tier cégektől milliós bérekkel akkor igen, sokat ér, ha viszont évekig nem találsz még minimálbéres állást se akkor hiába hangzik szépen a neve...


Ha tippelnem kellene én inkább az utóbbi szcenárióra saccolnék... de nem akarok vészmadár lenni

2023. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
A semminél többet ér de nem fognak kapkodni utánad a munkaerőpiacon.
2023. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy diploma, azzal tisztában vagyok, de ezek szerint már ezzel is el lehet helyezkedni ha szerencséje van az embernek.
2023. jún. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!