Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy online végezzek el közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, de eddig csak az iskolámban szereztem órákat. Nyáron nagyon kevés időm lenne ezzel foglalkozni, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.

2023. jún. 2. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Benne van a nevében, te lusta munkakerülő! Közösségi szolgálat. Közösségben kell szolgálni. Így is a gép előtt kuksolsz egész nap! A virtuális világon kívül is van élet nem gondolod?!
2023. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már tavaly is elkezdhetted volna!
2023. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom honnan vetted hogy munkakerülő vagyok xdd nyáron végig külföldön fogok dolgozni ;) a kérdés meg arra irányult van-e lehetőség nem pedig arra te mit gondolsz rólam :)
2023. jún. 3. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Van: Kórházsuli, Szent Ferenc Állatotthon. Pl de viszonylag kevesebb ilyen lehetőség van.
2023. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!