Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elolvastátok az iskolai...

Elolvastátok az iskolai kötelező olvasmányokat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Igen.
A többségét.
Nagyjából a felét.
Csak néha.
Általában nem.
Soha sem.
42 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Általában el, voltak érdekesek és kevésbé érdekesek.
2023. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ami megtetszett valamiért, és akkor is elolvastam volna ha nem lett volna kötelező, azokat igen. 4 ilyen volt, a Riki-tiki-tévi, a Pál utcai fiúk, az Antigóné, és az Édes Anna. A többit is megpróbáltam, de nem is értettem a nyelvezete miatt, és mivel egyáltalán nem érdekelt, kb fél óra kínszenvedés után feladtam. Ettől még négyes-ötös voltam magyarból végig, szóval nem volt nagy érvágás.
2023. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Általánosban mindet (felére se emlekszem mi volt benne 😂).

Közepsuliban csak egy részét. A többit elsunnyogtam.

2023. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalom óra volt az egyik kedvencem az iskolában, a 3 ember egyike voltam aki ténylegesen aktív volt órán, de közben utáltam a kötelező olvasmányokat. Hirtelen egyedül a Tótékra emlékszem csak, hogy biztosan elolvastam. Gyűlöltem azt is. :D
2023. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
90%
Általában nem, csak a neten valami rövidítettet. Aztán jobbat írtam irodalom órán mint akik elolvasták xd
2023. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Amit nagyon muszáj volt elolvasgattam, de mindig is nagyon utáltam olvasni, egy kínzás volt.
2023. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Én csak filmet néztem meg és a rövidítettet olvastam néha,valamikor azt sem, és hiába is okoskodna valaki, a rövidített tökéletesen elég volt mindenből. A hosszú csak azért hosszú, mert az alkoholista író két piálás közt fontosnak gondolta, hogy oldalakon keresztül okádja magából, milyen színű ruha volt a főhősünkön, és hogy sütött a nap. Én sose olvastam szerencsére ilyen baromságokat. Csak üzleti könyveket vagyok hajlandó elolvasni és olyat, amivel monetizálható tudásra tudok szert tenni. Ezzel a műveltség baromsággal ne is érveljen senki, okostelefon világában, meg amikor csak a pénz számít, ez már senkit se érdekel. A műveltség mindenkinek a zsebében van, meg műveltségre a kvízműsorokon kívül a való életben még sehol sem osztottak pénzt. XD
2023. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1et nem. Gárdonyi Géza Egri csillagok. De a felét sikerült. Addig bírtam.
2023. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Soha. Neten kerestem összefoglalókat. Gyűlöltem az összeset.

Én inkább olvastam modern regényeket, pszichológiai könyveket. A kötelezőket én időpazarlásnak éreztem.

2023. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Hiába pontoztátok le a hetes válaszom, csak a valós tenyeket írtam le, minden szava igaz. Az, hogy a sok stréber pattanásos, modoros, tanárkedvencének nem tetszik, attól még tartalmilag igaz. Szerencsére az igazság nem azon múlik, hogy pár gyökér milyen színű gombot nyom rá, ezen változtarni sem tudtok, attól még igaz marad xd
2023. jún. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!