Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kimehetek szóbeli közben mosdóba?

Kimehetek szóbeli közben mosdóba?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült felfáznom a szóbeli előtt, de nem tudom, hogy ki mehetek e majd mosdóba. Ilyenkor mi a menete? Lesz ott egy felügyelő tanár, gondolom nem a szóbeliztetőt kell majd zaklatnom miközben feleltet, vagy jeleznem kell előre, hogy fel vagyok fázva? Csak félek, hogy akár puskázással gyanúsítanának. Mindenki előtt meg nem szívesen híresztelném, hogy felfáztam.
2023. jún. 7. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván senkinek nem érdeke, hogy összehugyozd magad, szóval valahogy meg lesz oldva. Érdemesebb azért előre jelezni a tanároknak, hogy ilyen bajod van.
2023. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szólj előre a tanarodnak. A táskákat amugy is ki kell tenni, szóval feltetelezik hogy abba van a telefonod és nem puskazni mesz ki, illetve a magyar és a nyelvtan között is kitudsz menni a mosdóba
2023. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!