Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mas is kivan már a szobeliktol?

Mas is kivan már a szobeliktol?

Figyelt kérdés
Ma megyek emelt bioszra, hétfőn pedig kemiara. A biosztol annyira nem félek mert ott nagyon jól sikerült az írásbeli és a szobelikre is sokat készültem de a kemiatol eléggé, főleg hogy kísérlet is lesz. A másik problémám hogy a közép magyarra és a közép torire meg semmit nem tudok. Arra gondoltam holnap elkezdek arra is készülni de félek, hogy osszezavaradok a kemiaval és a magyar/tori komboval. Nagyon kivagyok már, pedig az írásbeli után azt hittem gyerekjáték lesz a szóbeli... szerencsére az irasbelik nagyon jól sikerültek, eddig mindegyik otos, kivéve a matek, az negyes lesz 78%al, az mar marad is de a többivel is amugy tudok rontani elég szépen azt számoltam. Pl a magyarom 92%lett és simán le tudnám vinni 90 alá is, torim 84 lett, szintén. Más is érzi úgy hogy semmit nem tud és hogy nagyon elege van már?😵‍💫😵‍💫😵‍💫

2023. jún. 8. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

"Más is érzi úgy hogy semmit nem tud és hogy nagyon elege van már?"


Nem, én nem érzek így.


Egyébként semmi értelme a kérdésnek.


U.i: "az irasbelik nagyon jól sikerültek," matek: 78% töri: 84% magyar 92% - nem rossz eredmények de azért messze nem NAGYON JÓK.

2023. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy ment a mai biosz?:)
2023. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: Nekem holnap lesz a biosz szóbeli, volt 21 napom készülni bioszra, és nem igazán sikerült, már nagyon nem ment a tanulás, így most próbálok még 1-2 dolgot átnézegetni, remélem jó tételt fogok húzni :D

Kémiám meg 14-én lesz, arra meg holnaptól készülgetek, kémiától kevésbé tartok. Sok sikert majd a kémiához!

2023. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszii. Neked is hátra van a 2 közép meg?😭 eskü azoktól jobban felek már mint a kémiától. Köszi az érdeklődést kettes, borzaszto tételt húztam😂 a 19es volt az evolúció bizonyítékai és a b része meg az alváshoz kapcsolódott, rem fázisban ha felebresztesz valakit mi lesz, az jó volt mondjuk😆 de volt egy pár tétel aminek jobban örültem volna mint ennek. Végig beszéltem, nem kérdezték vissza semmit, csak megkoszontek szóval remélem jól:) biosz tanarom szerint ha nem kérdeznék vissza akkor az max pont😅 hajrá neked!! Majd írj hogy ment


Mondjuk ilyen kommenteket nem kértem amit megjegyzesbe tett a kedves 1es! De örülök ha neked jobban ment, remélem az osszes 100%os lett😃

2023. jún. 8. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Igen, nekem is 2 közepem van még hátra 🥴 Na akkor jó, biztos jól sikerült!😁 Hova jelentkeztél?

Az egyessel ne foglalkozz, minden poszt alá odaszól valamilyen állítólagosan 5 phd-val rendelkező egyén, aki már kijárt minden egyetemet (is). Már szinte törvényszerű :D

2023. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remelem, sok sikert hozzá akkor neked is😅 semmelweis fogorvosi, gyógyszerészeti, és elte kémia biosz tanári van megjelolve amolyan ha sehova nem vesznek fel oda biztos alapon de annyira nem vonz az😅 a fogorvosi a legnagyobb célom de ha az nem jön össze gyogyszereszetirol megprobalod nem kibukni. Te hova jelentkeztél?
2023. jún. 8. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi!😄 Én az orvosi egyetemeket jelöltem be, a cél szintén Semmelweis lenne, remélem összejön.
2023. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"semmelweis fogorvosi, gyógyszerészeti, és elte kémia biosz tanári van megjelolve"


Ha egy egyszerű érettségitől 'eleged' van neked nem való a Semmelweis egyetem ahol 5000x többet kell egy vizsgaidőszakra tanulni mint egy mezei érettségire. Első évet sem fogod túlélni ilyen mentalitással de sok sikert

2023. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat szerintem ha azt tanulom többségben ami érdekel az jobban megy, biosszal sose volt problémám, mindig szivesen tanultam ellenben egy matekkal már volt mert sose kötött le, mindig csak szenvedés lett a vége. Most is a közép szobelik és az idohiany bosszúlja meg magát, és miközben nézegetem a verselemzeseket rajovok hogy egyeltalan nem hoz lázba Petőfi milyen stílusban és kinek irhatta ars poeticajat, nyilván így nehezebben megy a tanulás. De minek is magyarazkodok😅


7es: nagyon hajra, írj majd az emelt után💓

2023. jún. 8. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!