Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli informatika érettségi...

Szóbeli informatika érettségi gyakorlati része hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Mivel én külföldi iskolából érkezem így sajnos fogalmam sincs, hogy pontosan ez hogyan fog kinézni vagy min kell a feladatot elvégezni, vagy hogy egyáltalán milyen feladatok lehetnek. Így nagyon szépen kérem, hogy valaki elmondaná, hogy ha egy ilyen tételt húzok, akkor mi a teendő

#érettségi #szóbeli érettségi #Emelt informatika szóbeli érettségi
2023. jún. 9. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Gép nélkül felkészülsz, majd a felelet során a gépen demonstrálod a mondanivalódat.
2023. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ez sem mindig van így, én pl képek digitalizációját, tárolását húztam, elmondtam a feleletem, kérdeztek még párat, aztán mehettem a dolgomra.
2023. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Én a "ha egy ilyen tételt húzok" kérdésre válaszoltam. Természetesen nincs mindig így, hiszen te nem ilyen tételt húztál. Nem is volt benne a tétel címében, hogy gyakorlati példa.
2023. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!