Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem semmit nem tudok...

Úgy érzem semmit nem tudok emelt matek szóbelire?

Figyelt kérdés

13-án szóbelizek emelt matekból és már másodjára megyek végig az egészen, de még mindig úgy érzem, hogy csak pár tételt tudok. A többiből is össze tudok szedni valamennyit, de a 35-ből legalább 29 pont kéne, hogy maradjon az írásbelin elért százalékom. Már nem tudom mit csináljak, kezdek kétségbeesni. Vázlatot tudok belőlük írni magamtól, de a definíciókkal - hiába tudom a dologról, hogy micsoda - még mindig bajban vagyok.

Szívesen fogadok bármilyen tanácsot!



2023. jún. 9. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy érzem semmit nem tudok emelt matek szóbelire?"


És én azt honnan tudjam hogy te mit érzel? Meg amúgy sem érdekel. Szerencse hogy nem magyarból emeltezel mert egy kérdést sem vagy képes normálisan megfogalmazni.

2023. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Néud meg az alábbi linket, hátha segít, hogy összeálljon a kép: [link]
2023. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!