Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Récsei autósiskolába jár...

Récsei autósiskolába jár valaki kaposvárra?

Figyelt kérdés

Édeklődnék h milyenek az oktatók? Kivel járnék a legjobban? Minél hamarabb le akarom tudni a vezetést.

Ha esetleg van tapasztalatotok írjátok meg. Köszi!



2023. jún. 10. 06:40
 1/3 anonim válasza:
Hiába akarod le tudni minél hamarabb, ez nem így működik. Először meg igényled, kifizeted az elearning tananyagot amit meg kapsz e-mailben (tantermi oktatásra már nincs lehetőség a Récseinél) ha ezt normálisan meg akarod tanulni az minimum 1,5-2 hónap. Ha az meg van akkor kérsz egy KRESZ vizsga időpontot amire én szintén egy hónapot vártam, ha meg van a KRESZ vizsga akkor be kell menni az autósiskolába kifizetni minimum 10 órát de egybe is kifizetheted mind a 30-at. Mire az oktató meg kapja a kartonodat az egy hét, és onnantól kezdve lehet menni vezetni. Ha gyorsítottan teszed le akkor egy héten mehetsz 8 órát de ez drágább is, valamint akik a gyorsított vezetést választják azok általába meg is szoktak bukni. :D ha a sima vezetést választod akkor egy héten vehetsz 4 órát. De ez attól is függ hogy ér rá az oktató. Átlagosan 20 tanulójuk van egyszerre ha nem több… ez ugye így 8 hétig tart HA nem jön közbe semmi ami miatt esetleg nem tudsz menni egy héten. A forgalmi vizsgára általába 2-4 hetet kell várni. Meg ugye ott az egészségügyi vizsga is. Mondjuk az a leg kevesebb. Amúgy szerintem nem rossz autósiskola. Nekem nem volt bajom se az iskolával se az oktatóval.
2023. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Így igaz. Gyorsan nem lehet letudni, de ez mindenhol így van. Én sem számítottam rá, hogy jó pár hónapba fog telni az egész. Nem a gyorsítottat fizettem, mert a munkám miatt egyébként sem tudtam volna heti 2 alkalomnál többször menni. De tényleg a KRESZ vizsga volt, amire többet kellett várni,hogy kapjak időpontot. Viszont utána rá három hét múlva már mehettem is vezetni. Utána a választott oktatón múlik, h mikor tudtok kezdeni, illetve milyen ütemben tudtok haladni az órákkal. Azt bátran mondhatom, hogy jó iskola. Az oktató, akit választottam, szerintem a legjobb. (Az iskola vezetője egyébként) rugalmas( hozzá hétvégén is lehet menni) és teljes mértékben bele adja szívét lelkét a munkájába. Becsületesen és jól tanít, levezetteti és könyveli a kartonba az órákat. Tényleg lelkiismeretes és mindezek mellett jó fej is. Lassan 1 éve , hogy levizsgáztam. Egyáltalán nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Szerettem az órákra is járni, ami szerintem elég fontos, hogy így menjen mindenki vezetni. És ne stresszesen. Stressz csak maradjon majd a vizsgákra.😉

Ja és azóta is a kedvenceim közé tartozik a Toyota chr. Imádtam vezetni.🥰

2023. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Én a citromnál tettem le a jogsit 1 hónap alatt megvolt a gyakorlat és a vizsga is.
2023. okt. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!