Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 450 ponttal ti hátra dolnetek...

450 ponttal ti hátra dolnetek fogorvosira jelentkezok?

Figyelt kérdés
Soten jelöltem csak a FOK-ot, illetve a gyógyszerészetit 2.helyen. Az irasbelik középen jól sikerultek, és az emeltek se lettek rosszak, kiszamoltam, hogyha a legalacsonyabb pontokat szedem össze magyar és tori közepén akkor lesz 450 pontom. Ennél nyilvan több a célom, csak eddig az emelt bioszra kesziltem nap mint nap most meg a kemiara (holnap megyek) es a kozepekre a hétvégén kezdtem el, és úgy érzem hogy nem fogok végezni velük. Jovohet utáni pénteken fogok szobelizni valószínűleg tehát még van időm, illetve nem szeretném lerontani egyik közepét se, mert eddig otos mindkettő. Tavaly 428 volt a ponthatar, szerintetek idén mennyire ugrik meg?

#Semmelweis #Fogorvosira
2023. jún. 11. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rövid, vagy hosszútávon? Rövid távon hátradőlnék, hosszútávon, miután felvettek, kőkeményen nyomnám.
2023. jún. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak rövid távra gondoltam:D hogy ennyi pont elég lehet e, hogyha a közép szobelikkel javítani tudok akkor azért több pontom lesz, de eléggé tartok tőle hogy brutális pont emelkedés lesz mert mindenki egyetemre jelentkezett idén
2023. jún. 12. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!