Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Folytassam az egyetemet, vagy...

Folytassam az egyetemet, vagy inkább hagyjam ott?

Figyelt kérdés
1 tárgyam már fixen bukó, mivel még a beugrón se sikerült átmennem, ami online volt ráadásul, szinte mindenki átment rajta, s mehet szóbelizni, én meg itt vagyok, s ég a pofám. Vannak szerencsére egész szép eredmények is, első félév is meglett, de ez mostani nagyon betett. Az is igaz, hogy nem rögtön középsuli után jöttem egyetemre, talán a rutinból is kiestem, fene tudja. Van azért benne nem kevés meló, nem dobnám el szívesen csak emiatt, de azért látják mások is, s azért ez szégyen.
2023. jún. 12. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy folytasd. Ez csak egyetlen tárgy. Vannak ráépülők? Milyen szak?
2023. jún. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyen :) Ne másokkal foglalkozz. És ne futamodj meg az első nehézségnél. Legközelebb többet tanulsz rá és menni fog.
2023. jún. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa...Majd hozzászoksz.A legelején mindig ilyen,ha nem sikerül otthagyjuk...Gondolom már nem sok időd volt rá készülnöd a többi tárgy miatt.Ez néha megesik.Ha nem ilyen nagy ráépülős tárgy,akkor nagy problémád nincs vele.Nem csúszol miatta.Jövőre meg felveszed,aztán megcsinálod.Az,hogy emiatt bűntudatod legyen felesleges.Inkább élvezd,hogy a legtöbb tárgyat sikerült elsőre.
2023. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként szereted, akkor ne add fel! Nekem anno az első félévben nem sikerült egy vizsgám, beismerem, kevesebbet tanultam, mint kellett volna. Megbuktam, egy hét múlva visszamentem, 4-est kaptam.


Harmadik félévben vagy három tárgyam nem lett meg, valamelyiken megbuktam, valamelyiket meg sem próbáltam, mert nem tanultam eleget.


Ennek ellenére kaptam ösztöndíjat többször is, azóta meglett az összes tárgyam, már csak a záróvizsgám hiányzik.

2023. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek sok sikert.Ne add fel
2023. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányan csúsznak? Nem akarok számokkal dobálózni, mert szakonként változó, de a legtöbb szakra igaz, hogy többen csinálják meg csúszással, mint időben. Ha 1-2 évet csúszol is, kit érdekel? Senkit se. Ne hagyd abba.
2023. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne keseredj el, egyetemen a legjobbakkal is megesik a bukás, egyáltalán nem égő és emiatt ne kérdőzjelezd meg, hogy ott-e a helyed. Ha van még ebben a félévben alkalmad és erőd kijavítani próbáld meg. Ha nincs akkor majd következőben feküdj neki, akár már szorgalmi időszakban is beosztva a tételeket.
2023. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!