Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldiként jogosult vagyok...

Külföldiként jogosult vagyok a felsőoktatási felvételi szakmai vizsgára, amire jelentkeztem is idén. Hogyha ez nem sikerül, akkor a jövő évben jelentkezhetek és megpróbálhatom újra, vagy ilyenre már nincs lehetőség ?

Figyelt kérdés

Próbáltam telefonon a Felvi ügyfélszolgálatától megtudni, de mintha ők sem tudták volna pontosan. Azt mondták mehetek jövőre is, mert hogy ez csak erre a felvételi eljárásra vonatkozik, viszont nézzem majd mit írnak a honlapon.

Az egyik egyetem erről szóló tájékoztatójában pedig azt írták, hogy: A felsőoktatási felvételi szakmai vizsgát nem lehet pótolni, javítani, ismételni.

Esetleg valakinek nincs erről valamilyen információja vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Hálás lennék minden infoért. :)



#továbbtanulás #vizsga #FFSZV #felsooktatasifelveteliszakmaivizsga
2023. jún. 14. 00:25
 1/1 anonim válasza:
Szia. Igen jövőre is jelentkezhetsz. Az, hogy nincs lehetőség pótlásra, javítás az a mostani eljárásra vonatkozik... ami annyit jelent, hogy ha nem jelensz meg a vizsga napján vagy mondjuk nem sikerül elérned a 45%ot, akkor nem megfeleltnek minősítenek. Ezáltal a szeptemberben induló képzésekre nem vesznek fel... a következő eljárásban elméletileg ugyanúgy lehetőséged van az ffszv lehetőségével élni
2023. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!