Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 altalanosom van meg okj...

8 altalanosom van meg okj vagyonori. Jelenleg takaritokent dolgozok.Jartam muszai suliba meg gimibe de csaladi korulmenyek stb miatt nem jartam ki hosszu. Ki milyen okj ajanlana amivel lehet dolgozni? vagy ki mit csinalt?

Figyelt kérdés
Eddigi eletem elcsesztem megprobalnek talpra allni. Valami okj erdekel igazabol olyan amihez 8 altalanos eleg. Szerintetek mit lehetne? 28f.

2023. jún. 17. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én vagyonőrködöm.


Havi 11 nap, bruttó 572.000 ft.

Mellette még bevállalok 4 nappalt, arra kapok nettó 72-öt.

2023. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem sincs diplomám, de leérettségiztem, utána megcsináltam 3 szakmát. Az egyikben dolgoztam közel 4 évig (CNC forgácsoló), de meguntam a gyári közeget, úgyhogy váltottam. Egyébként előtte dolgoztam autómosóban, rendezvénytechnikai cégnél, pizzafutárként, stb. Van vagyonőri okj-m is, de azt nem csináltam sose, meg szerintem már nem is fogom. Most értékesítő vagyok egy autóalkatrész üzletben, amihez végül is nincs végzettségem, de elég volt hozzá az érettségi. Eddig talán ez a legjobb munka, amit csináltam. 29/F
2023. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne leérettségizned, az ma már szinte mindenhez kell...
2023. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr vagyok. Nettó 450-600 ezer Ft megvan. Nyáron 240 óra, télen maximum 270 óra, de télen mi kapunk pluszban minden hónapban téli pénzt/október közepétől április közepéig/.

Nekem sem ez az egy szakmám van, de ez fizet a legjobban.

2023. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék leérettségizni ennyi évesen,szerintetek ez lehetséges?
2023. jún. 17. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Esti gimnáziumban simán. Hajrá!
2023. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!