Elmenjek a bankettre?

Figyelt kérdés
Sajnos egyik emelt szintű érettségimen megbuktam (nagyon keveset készültem rá, nem számítottam, hogy ennyire nehéz lesz, elcsesztem igen tudom) de az összes többi elég jól sikerült mentségemre szóljon. A kérdésem az lenne, hogy elmenjek-e a bankettemre még így is? Lehet kellemetlenül érezném magam, de tényleg nem tudom mit csináljak

2023. jún. 19. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne mennél? Szerinted bárkit érdekel rajtad kívül hogy megbuktál? A megfelelési kényszeredet pedig kezeltesd pszichológussal
2023. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél persze, úgyis ez az utolsó közös program az osztályoddal mint végzősök, ha jó volt a közösség ne hagyd ki emiatt.
2023. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj nyugodtan!
2023. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy megfelelési kényszerem lenne, szimplán csak az önbecsülésemnek nem tesz jót, hogy ez történt és így kéne szembenéznem az emberekkel. De ha úgy értetted, hogy magam felé van megfelelési kényszerem azzal nem feltétlenül van probléma szerintem.


Köszönöm egyébként a válaszokat!

2023. jún. 19. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen érettségi volt? Amúgy sajnálom nagyon
2023. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!