Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el hogy bizzanak...

Hogy érhetem el hogy bizzanak bennem? Lent bövebben.

Figyelt kérdés

lényegébe pszichológia szerintem..

de mégis mit csináljak hogy érhetném el hogy megbizzanak bennem?itt havarjaimra gondolok..hogy ne a cuccaim miatt logjanak velem..hanem mert birnak..


2010. okt. 12. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez nem bizalom kérdése. Valaki vagy jófejnek talál, vagy nem. Viszont a helyedben meggondolnám, akarnék-e barátkozni olynanal, aki egyáltalán képes arra, hogy valakivel kizárólag a "cuccai" miatt lógjon. Az ilyen nem hiszem, hogy képes igazi baráti kapcsolatot kialakítani, véleményem szerint nem nagyon kellene törnöd magad. Más, komolyabb emberkéket kellene erre a célra keresned.


25/N

2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!