Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Muszáj megjelenni eredményhird...

Muszáj megjelenni eredményhirdető értekezleten?

Figyelt kérdés
Illetve átvenni a tanúsítványt? Holnap lenne, és egy kicsit körülményes bemennem. Az eredményt természetesen nincs kedvük elárulni semmiféleképpen, de igazából nem is érdekel, majd feltöltik felvibe, így ha nem lesz gondom abból, hogy nem veszem át, akkor nem fáradozok vele. Egyébként ismétlő érettségit tettem, és kmh-n keresztül jelentkeztem.

#érettségi #értekezlet #eredményhirdető
2023. jún. 26. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
PEdig szerintem ez egy fontos dolog. És érdemes mégis rászánnod azt a napot, és bemenned érte. Nagyon szép dolog, hogy javítottad az érettségidet, ne hagyd ott a neked járó tanúsítványt.
2023. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de nem fogok pl. +5 pontot kapni amiért megjelentem, úgyhogy feleslegesnek érzem, hogy 80km-t utazzak oda-vissza egy papírért. Ha mégis így tennék, lenne még egy olyan kérdésem, hogy muszáj-e kiöltözni ünneplőbe?
2023. jún. 26. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én sem fogok elmenni, senkit sem fog érdekelni. Úgyis kipostázzák, valamint az érettségi vizsga eredményének kihirdetését követő öt munkanapon belül – elektronikus úton és nyomtatott formában hitelesítve, vagy elektronikus úton és elektronikusan hitelesítve megküld a Hivatalnak. Szóval szerintem teljesen felesleges ezért 80 km-ert utazni ebben a hőségben. Inkább pihenni fogok, és elmegyek moziba, vagy valami ilyesmi.
2023. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, kedves sorstársam! Jó szórakozást!
2023. jún. 26. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm szépen! :) Ha te is úgy döntesz, hogy nem mész, akkor neked is jó pihenést! :D
2023. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell kiöltözni. Egy másik hasonló kérdésnél már elmeséltem, de leírom itt is: tavaly ősszel tettem szintemelőt, amiről tanúsítványt kaptam. Az "eredményhirdető értekezlet" abból állt, hogy a megadott időpontban beálltam az iskola folyosóin már kanyargó sorba, aztán a terem ajtajában megnézték a behívómat és a személyimet, odabent a kezembe nyomták a papírt (talán alà is írtam, hogy átvettem, ebben nem vagyok biztos), aztán mehettem Isten hírével. Ennyi.
2023. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!