Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amit a középiskolában adnak...

Amit a középiskolában adnak laptopot, mennyire követik le?

Figyelt kérdés

Úgy értem, 9. elején kapunk laptopot amit ugye a Klebelsberg Központ birtokol, tehát mi csak használatra kapjuk, tanulás céljából, amit érettségi után meg tudunk vásárolni az akkori árán. A kérdésem az lenne, hogyha én pl. megnyitom az e-mail fiókomat, vagy bármi más személyes fiókba belépek rajta pl.: facebook, akkor azt látják? Mert azt tudom, hogy azt meg tudják rajta nézni, hogy mennyi időt volt készenléti állapotban, meg mennyi a képernyőideje.

Persze személyes használatra a sajátomat használnám, csak érdekel.



2023. júl. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják megnézni rajta amiket a kérdésedben írtál. Arra viszont készülj fel, hogy a kapott laptop nem egy gamer laptop. Megy rajta a windows és az office, de a legújabb játékokat nem fogod tudni telepíteni rá.
2023. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire ügyes az informatikus, aki előzőleg a Klebelsbergnél kezelte.


Az ilyen cégektől kapott cuccokkal mindig az az alapvetés, hogy amit csinálsz rajta, azt látja az IT is.

(Más kérdés hogy ez jogilag mennyire nem oké.)


Persze simán lehet hogy csak lement rajta a Windows és az MS Office telepítés, és semmi más, de én nem azon nézegetném a személyes dolgaimat.

2023. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt nem hiszem, hogy bárki, aki az oktatás közelében kószál, akár csak minimálisan is kompetens a dolgában (most nézd meg a neptunt például), másrészt ahogy kettes írta, ha mégis vannak ügyes embereik, csak jól eldugva, akkor meglepően sok dolgot képesek kinyerni a gépedből.
2023. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze, értem, hogy nem gamer laptop, írtam is, hogy a sajátomat használnám a személyes dolgaimra, pusztán kíváncsi vagyok rá.

azt meg kötve hiszem, hogy csak felrakták a Windowst és az MS Office-t, mert egyik ismerősöm mutatta, h a beállításainál ki van írva pirossal, hogy el van rejtve néhány beállítás.

2023. júl. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!