Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jövőre újra jelentkezek...

Ha jövőre újra jelentkezek egyetemre a meglévő középszíntű érettségi pontjaim 67 százalékát számolják majd, vagy mivel nem 2024-ben érettségiztem a bizonyítványba bekerült százalékokkal számolják-e majd a pontjaimat?

Figyelt kérdés

Nem mentem el emelt kémia szóbelire és újra fogok érettségizni ősszel emelt színten és újra fogok jelentkezni is. Az addig tiszta sor, hogy az emelt 100%-ban számít majd mint most, de az új szabályok szerint a középszintű érettségik 67%-a számít majd pontnak ez csak a 2024-től megszerzett érettségikre vonatkozik majd, vagy a korábbiakra is?


Pl.ha a közép matekom 70% lett az ezen az éven 70 pontot ér és ha én jövőre jelentkezek újra akkor már csak a 67%-át fogják pontnak számítani?



2023. júl. 3. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2024-ben fogsz felvételizni, akkor természetesen rád is az új pontszámítási szabályok fognak vonatkozni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mikor csináltad az érettségiket.
2023. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden érettségire vonatkozik, mindegy mikor érettségiztél.
2023. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. júl. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!