Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Schönherz kollégiumba...

BME Schönherz kollégiumba mennyi szokott lenni a ponthatár tanulmányi alapon bekerüléshez elsőéveseknek? 452-vel be lehet kerülni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a felvételi pontot szokták nézni. Nekem 452 van. Ezzel be lehet kerülni? Igazából még nem tudom eldönteni, hogy ELTE-re vagy BME-re akarok menni de ELTE kollégiumba szinte esélytelen, hogy bekerüljek mert oda csak 28 pontom lesz és az albérletet nem tudom semmi képen se kifizetni. Ha BME kollégiumba több esélyem van bekerülni akkor lehet inkább azt választanám.

2023. júl. 3. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj a VIK HK-nak ezügyben, és fognak válaszolni.
2023. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassan amúgy döntened kell, hova akarsz menni, július 12. után nem módosíthatsz sorrendet
2023. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
420 és 440 pont között szokott lenni. 452 ponttal nagyon kicsi a valószínűsége, hogy nem kerülsz be.
jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!