Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételivel kapcsola...

Egyetemi felvételivel kapcsolatban lenne kérdésem felétek,kaphatnék segitséget?

Figyelt kérdés

2 éve érettségiztem olyan közepes átlaggal, tavaly megszereztem egy Okj-s szakmát, viszont nincsen emelt szintű érettségim, csak egy középfokú nyelvvizsgám. Még ígyis csak 370 pontot tudtam összegyűjteni a felvin


Gazdálkodás-menedzsment szakra mennék, de a minimum ponthatárt eltörtölték idén, nemtudom mit gondoljak..



2023. júl. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdésed?
2023. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Így hogy egy kérdést sem vagy képes normálisan feltenni szerintem felejtsd el az egyetemet, még az alap kompetenciák birtokában sem vagy
2023. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok idiota hanem ez az oldal, minden szart be kell allitani hogy barmit is kirakjak ide.. na de mindegy is a kerdes annyi hogy igy van-e eselyem bekerulni
2023. júl. 13. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Esély mindig van, majd 2 hét múlva kiderül, hogy összejött-e. Ponthatárok kihirdetéséig ezt nem lehet megjósolni.
2023. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát akkor szerezz emelt érettségit. Több pontot fog érni továbbra is, mint a közép, és tavaszig rengeteg időd van felkészülni akár 2 tantárgyból is.
2023. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# hat ha nem vesznek fel az lesz, csak igy meg egy evem el lesz ugymond "baszva"😅
2023. júl. 14. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Melyik egyetemre jelentkeztél?
2023. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Debrecen
2023. júl. 15. 11:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!