Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2-es matekkal gépészmérnöki...

2-es matekkal gépészmérnöki esélytelen?

Figyelt kérdés

Szóval általában 2-es 3-as matekom volt az érettségim 5-ös lett középszinten de sosoem erőltettem a matekot.


Így gondolom nem túl sok esélyem van egyetemen.


2023. júl. 16. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Jól gondolod.
2023. júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne lenne esélyed? Ha tényleg ötös lett az érettségid belőle, akkor sima ügy, csak egyetemen már komolyan kell tanulnod. Ha középen ötös lett, akkor menni fog emelt szinten is a matek.
2023. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért pont gépészmérnök? Az egyik legnehezebb szak, nagy lemorzsolódással. A fizetés meg annyira nem jó. Miért nem mész inkább valami lájtosabb gazdaságinformatikára vagy gazdasági szakra? Ezek is matekosak, de sokkal kevésbé.
2023. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert a gépészet érdekel. CNC 3d nyomtatás ipari mérések.
2023. júl. 16. 08:08
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem olyan vészes a gépészmérnöki matek. A zhkon egyszerűen típusfeladatokat kell megoldani, amiknek a megoldási menetét be tudod magolni, és akkor máris megvagy. Legalábbis BME-n.
2023. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Jajj ezek a direktes kérdések, hogy húú segítsetek mert 2-es a matekom, aztán meg odaírja NAGYKÉPŰEN, hogy hűű, hát én 5-ös lettem amúgy "kisköcsögök", de amúgy butuska vagyok matekból...


Le lehet pontozni, de ez már zavaró. Ha szerinted 5-ös matek gyenge... Akkor te inkább menj kapálni. Jajj ne, inkább oda se, te a búzánkhoz inkább ne nyúlj!

2023. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Itt már biztató kommentet nem érdemes írni, csak szidòt úgy látom, mert csak azok vannak felpontozva.

Magyar mentalitás

2023. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem a "bíztató kommenteddel" van a baj, hanem azzal, hogyha megnézed, a kérdező 5-ös matekból. És szerinte ez gyenge teljesítmény, és itt a baj, hogy ezt még jól ki is írja. Nem a te kommented a fő probléma, hanem hogy nem veszed észre, hogy mi áll a háttérben.
2023. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5ös az érettségi lett.
2023. júl. 16. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:

...amiben nem vilt matek?

Én így értettem. Higy mások mit zagyválnak, nem tudom. Tartom magam az első válaszoz.

2023. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!