Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell az autosiskolanak...

Miért kell az autosiskolanak a jogosítványom?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsim már van, ami most járt le pár napja.


Idén elkezdtem a motoros jogsit, aztán kresz vizsga előtt jöttem rá, hogy hoppá lejárt a jogsi, így a mégis kell orvosi alkalmasságit csinálnom. Ez még is volt, amit bevittem a sulinak, hogy így már írjanak ki vizsgára.


Most viszont azt mondják kell az érvényes jogsim is. (Közben ezt is intézem de kormanyablakban sokára van időpont.


Viszont nem értem. Ha megvan minden, plusz az orvosi, akkor miért fontos hogy a b kategóriás jogsim érvényes legyen ahhoz hogy kresz vizsgára küldjenek a motorhoz?....


2023. júl. 25. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez statisztikai célú kérés is, hányan ülnek motorra(Akiknek van B-s jogsiuk), és hányan ülnek Motorrol autóba.. Talán :)


Másért mi a frászért kellene nekik, én sem tudom

2023. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!