Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hol szerzi be a gyereknek...

Ki hol szerzi be a gyereknek a sulis cuccait? Személy szerint tescora gondoltam,mert van kupon az újságban. Így vajon megéri?

Figyelt kérdés
Most kezdjük az elsőt,nem tudom,hol jobb vásárolni

2023. júl. 27. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán érdemes multiba menni, mert egyrészt sok az akció, másrészt jóval nagyobb a választék, mint egy-egy írószerboltban. Ráadásul az ICO süni füzetek nagyon jók, ezt tuti kapsz a teszkóban.
2023. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A füzet beszerzés nem tudom manapság mennyire lehetséges ilyen áruházba (gondolok itt arra, hogy első-másodikba még speciális füzet kell), viszont a többi dolgot, mint radír, rajztömb, festék, toll én alapveőten Sheinről rendelem vagy Pepcoból szerzem be. Szerintem ezek a helyek olcsóbbak is mint a tesco plusz sokkal aranyosabb dolgok vannak. De nem hinném, hogy a tesco annyira magasra lőné az árazást, így ha az van a közele és akkor jó opció lehet.

Egyedül táskánál gondolkodnék el drágább árkategórián és valami olyan üzletbe ami nem kacatbolt (mint a pepco) vagy nem élelmiszeráruház.

2023. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ICO márkát néztem a Tesco újságban. Szerintem az ilyen középkategóriás márka lehet. Lehet, rosszul gondolom.

Pepcoban a minőség miatt nem szeretnék vásárolni ceruzát, zsír krétát. Itthonra szerintem oké, de suliba nem tudom, mennyire lenne jó.

Táska az megvan, kaptunk, ergonomikus. Szép állapotú, szerintem az kezdésnek jó lesz az első évben.

2023. júl. 27. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Írószerből közép, de füzetből nagyon jó. Nem fényesek a lapjai, nem csúszik el rajta a ceruza. A legtöbb mintás szipiszupi füzet szép ugyan, de írásra nem tökéletes.
2023. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, szóval tescoba mentünk, csomó kuponom volt, így 20ezerből kijöttünk. Bár könyvborítót nem vettem még. táskát kaptunk, így csak tolltartót vettünk.
2023. aug. 1. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!