Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden a gyógytornász...

Szegeden a gyógytornász szakon kötelező lesz az úszás?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a SOTE-n kötelező úszni tudni, és nagyon is komolyan veszik. Én nem igazán tudok, szóval remélem, hogy itt, Szegeden nem kötelező. Illetve hallottam, hogy lesz kötelező testnevelés is. Az mit tartalmaz?

Olyanok válaszára várnék első sorban, akik erre a szakra járnak Szegeden, de bárki, aki tud ezekről valamit, írhat. Minden választ szívesen fogadok! :)



2023. júl. 27. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tesi szakos voltam. Nálunk is volt úszás. De azt mondta az oktató,hogy ő nem fog felnőtt embereket megtanítani úszni az alapoktól. Írni kellett a félév végén egy 15 oldalas beadandót.
2023. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor a beadandóval ki lehetett váltani az úszást?
2023. júl. 27. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, jófej volt mert az uszodába se kellett csak emiatt elmenni,hogy az óra idején ott üljünk.
2023. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Wow! Tényleg jófej volt akkor :D

Köszönöm a válaszod! :)

2023. júl. 27. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
1. Jól értem, tesi szakosként lediplomázhat valaki úgy, hogy nem tud úszni?
2023. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A debreceni gyógytornász szakon nem volt úszás, szerintem a többi egyetemen sincs.
2023. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2023. júl. 29. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Szegedre járok gyógytornászra és nincs kötelező úszás :)
2023. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat segítettél, most lenyugodtam! :D

Köszönöm szépen!

2023. júl. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!