Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is esett már hangulati...

Más is esett már hangulati válságba azután, hogy felvették olyan képzésre ahova sokat küzdött, hogy bekerüljön?

Figyelt kérdés
Nem tegnap derült ki és nem is alap és mesterképzés. Viszont annyi változást hoz az egész főleg az eredeti tervhez képest, hogy kell idő mire feldolgozom.
2023. júl. 27. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.


A boldogsághoz vezető út a legboldogabb.


Az adott cél elérésének boldogsága csak átmeneti érzelem.


Majd szépen megnyugodsz, aztán küzdesz tovább az úton.

2023. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is ront a dolgon, hogy muszáj albérletre költeni ami mindig is a halálom volt, mert pénzkidobásnak tartottam. Na de ez is csak egy akadály, mint korábban a felvételi volt.
2023. júl. 27. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is voltam hasonlóan, amikor felveteliztem csak államilag támogatott helyett jelöltem mind 400+ pont, meglett úgy elkezdtem rettenetesen sírni, mikor megjött az SMS. Mindenki vigasztalt, hogy majd jövőre megprobálod, ölelgettek, simogattak, még szolalni nem tudtam csak igen szót. Mindenki azt hitte arra mondom hogy majd megprobálom. Odaadtam a telefont a mellettem álló barátomnak és elolvastan. Ideg, minden kijott rajtam.

Másik amikor kaptam egy amerikai cégnél lehetőséget a tanulásra és a szakma elsajatitására, nem tértem magamhoz sokáig.

2023. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az albérlet finanszírozása befektetés a diplomádba.

Egy eszköz arra, hogy elérd a célod.


Mindig a cél lebegjen a szem előtt.


Jó lenne, ha már óvodában, a családban, minden nap reggel része lenne a gyereknek a lelkigyakorlat.


Még kell tanulnod:

- lelkesnek lenni,

- célorientáltnak lenni,

- kitartónak lenni,

- megoldásorientáltnak lenni,

- batornak lenni,

- imádni tanulni,

- szeretni a kihívásokat stb.


A fentieket teljes érzelmi átéléssel kell gyakorolni, így el fog tűnni a félelem, bizonytalanság...

2023. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!