Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2023 májius 25-ikén tettem le...

2023 májius 25-ikén tettem le sikeres vizsgámat 3éves duális képzesben.Mikor várható az az utáni pénzbeli juttatás?4-es vizsgát teljesítettem.

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, augusztus közepén, tavaly is valahogy úgy kapták a jogosultak.
2023. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azóta utána olvastam.És a kamara hivatalos oldala azt irja.A vizsga le tételétől számított 60napon belűl kellene meg erkeznie.De ez nem történt meg.Ahogy az osztály társaimnak sem!
2023. júl. 31. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem a te vizsgád, hanem a vizsgaidőszak végétől számított hatvan napot kell nézni. Én is május végén tettem a vizsgát, de az utolsó vizsgát nézik. Így esik a kifizetés időpontja augusztus közepére. Egységes lesz, mindenki, hiába vizsgázott májusban vagy júniusban, egyszerre fogja kapni.
2023. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh mostmár értem akkor.Köszönöm a segitséget:)
2023. júl. 31. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye hogy augusztus 20-ig meg érkezik az összeg?
2023. aug. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!