Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem kollégium...

Reni050 kérdése:

Debreceni egyetem kollégium pontszámítás hogyan is működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felvételt nyertem a Debreceni Egyetemre és szeretnék kollégiumba jelentkezni. Itt az a bökkenő, hogy elsőévesként ugye szociális pont számítás történik, viszont sehol sem találom ennek a menetét. Tudom milyen dokumentumokra kaphtok pontot, viszont sehol sem találom hogy éppen mennyit.

Nagyon fontos lenne, mert így nem tudom melyik kollégiumot jelöljem első helynek, ahova van esélyem bejutni.



2023. júl. 29. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Veres Péter Kollégium (VPK)

Borsos


Ide a legalacsonyabb a ponthatárok.


Van 1 kollégiumi biztoság(nálunk a VPK-ban 4 fő) és ők döntenek. Teljesen követhetetlen a pontszámítás. Nagyon nehéz kolit kapni. Ha a szüleid nem minimálbért keresnek akkor már már reménytelen. Arra adnak nagyon sok pontot ha elváltak a szülők. Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan privátba.


Üdvözlettel:

Egy debreceni egyetemista

2023. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] (79. oldaltól)
2023. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Navtól kérj jövedelemigazolást az adja alap pontot, távolság, adott lakcímen kik laknak testvérek iskolalátogatási
2023. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!