Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételi miatt lemaradni...

Pótfelvételi miatt lemaradni a gólyatáborról?

Figyelt kérdés
Szerintetek sokat veszítek vele? Szerettem volna menni, de nem vettek fel, és a pótfelvételi eredményei meg pont akkor jönnek mikor már tart a tábor. Kicsit furán érzem magam mert sokan írták hogy nagy élmény és kár kihagyni, ismerkednék stb de hát nem tehetek róla :D
2023. júl. 29. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden gólyatábor pozitív élmény mindenkinek. Nekem van ismerősöm, aki csalódottan tért haza a gólyatáborból, nem érezte jól magát, mert nem találta a leendő évfolyamtársainak a többségét szimpatikusnak. Egyébként pedig ismerkedni simán fogsz tudni az egyetemen is, ha akarsz, és nem húzódsz vissza. Egyrészt órák között és órák után is el lehet beszélgetni a többiekkel, együtt lehet ebédelni, és persze a legtöbb egyetemen bőven vannak közösségi programok, sőt magad is szervezhetsz ilyet.
2023. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ez van, most mit tudsz csinalni.


Nem veszitesz tul sokat, ha kihagyod.

Van, akinek elmeny, van,akinek nem.

En szemely szerint untam, az esti bulik jok voltak, de ez a napkozbeni bohockodas, csapatjatek neven, amik nalunk voltak, nem az en vilagom. Raadasul 40 fok volt, “elmeny” volt rohangalni a tuzo napon meg pias jatekokat jatszani 🤣 Sokan rosszul is lettek.


Szereztem par “baratot”, de tartott kb egyetem elso felevig, utana mar inkabb masokkal lettem joban.

2023. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azoknak jó élmény, akik nagyon extrovertált, pörgős emberek.

Ha ilyen vagy, akkor kár, hogy kimarad, de nem tudsz mit csinálni.

2023. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én mindenkitől azt hallottam, hogy az egész a szivatásról szól, sok alkoholt kell innod, meg ha lány vagy, vetkőznöd. Én azt is bánom, hogy a középsulisra elmentem, de azt anyám erőltette. Egyetemire semmiképp nem mennék. Ez tényleg nem való mindenkinek és hidd el semmi nem múlik rajta, tudsz majd barátkozni.
2023. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges időpocsékolás, nem veszítesz semmit.
2023. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ellent mondok majd a többi véleménynek de nekem nagyon jó volt a gólyatáborom. Alapból már úgy kezdték,hogy nem kötelező inni és nem is azon volt a hangsúly. Volt a csoportunkban 1 lány aki nem iszik semmilyen alkoholt és ő is mindig jött velünk. Semmi hátránya nem volt belőle. Ezenfelül nekünk volt Campus túra ahol bejártuk a Campust ahol a következő éveket töltjük. Így első nap nem ott álltunk 5 épület között hogy akkor most hova kell menni stb. Ezenfelül nálunk azon volt a hangsúly napközben hogy megismerjük egymást. Semmilyen szívatás nem volt. Én nagyon élveztem. És tény,hogy nem halsz bele ha kihagyod de nagyon jó alapot fog adni.
2023. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor először kezdtem az egyetemet elmentem rá, nem volt rossz de nem is egy kihagyhatatlan élmény. Kövi évben aztán szakot váltottam ugyanazon az egyetemen és azóta 2 mestert is elvégeztem máshol, ezeknél már nem mentem el a gólyatáborba. Nap közben elég gagyi volt, az tényleg a szivatásról szólt de ez még 2013-ban volt, azóta volt egy botrány (talán az ELTE kapcsán) ebből hogy itatják és vetkőztetik a gólyákat, tudtommal azóta sok helyen azért ebből visszavettek. Este voltak koncertek azok jók voltak, de akikkel ott összehaverkodtam vagy más karon voltak mint én vagy pár hét után alig beszéltünk, de olyan is volt aki fél év után otthagyta az egyetemet.

Én benne voltam egy egyetemi szervezetben sok ismerős onnan lett, meg random órakról ahol csak egymás mellé ültünk és elkezdtünk dumálni esetleg kötelező csoportmunkák miatt.

2023. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh 7es vagyok, még annyi hogy amin részt vettem illetve a másik 3 is ami lett volna kinti táborhelyen volt, nem az egyetemen. Viszont az első egyetem vidéki volt így a HÖk szervezett ilyen túrát hogy mi merre van az egyetemen, illetve a városban pár főbb dolgot is megmutattak (legközelebbi gyógyszertár, orvos, nyomtatási lehetőség aztán persze kedvenc közeli törzshelyek, pizzázó stb), utána 2 pesti egyetemen voltam az egyik tényleg ilyen találd ki mi merre a másik meg küldött egy kis térképet emailben hogy melyik épület hol található.
2023. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!