Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kreditelismerési kérelmet...

Kreditelismerési kérelmet csak beiratkozáskor nyújthatom be?

Figyelt kérdés
Felvettek megint államira, mert átraktak volna költségesre. A kreditelismerés tiszta, csak az nem, hogy most is benyújthatom, vagy majd csak az újbóli beiratkozásnál? Ugyanarra a szakra, ugyanazon egyetemre nyertem felvételt.
2023. júl. 30. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak beíratkozás után az előírt határidőn belül.
2023. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi, megnyugodtam. Már csak azt kell megnéznem, hogy tudom-e egyáltalán ott folytatni, ahol abbahagytam. Mert akkor inkább fizetek. Tanterv nem változott.
2023. júl. 30. 16:03
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy nem fogják a tárgyfelvételig elbírálni, így le is csúszok a tárgyfelvételről? Ha ez a veszély fennáll, maradok inkább fizetősön. Vagy alaptalan a félelem?
2023. aug. 2. 22:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Felveszed a tárgyakat és ha elbírálják a kérelmet hivatalból lejelentkeztetnek a tárgyról.
2023. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Csak addig ugye a ráépülősök tárgyakat se tudom felvenni. Úgy meg lehet, hogy a csúszás is benne lesz a pakliban.
2023. aug. 3. 14:09
 6/17 A kérdező kommentje:
ráépülős***
2023. aug. 3. 14:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Utólagos tárgyfelvételt kérj.
2023. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Ez kissé rizikósnak tűnik, mint egy műtét, hogy hülye példával éljek. Ha ne adj isten, valamit nem fogadnak el, bármi okból, akkor oda 1 év. Meg aztán azt se tudom, melyik tanár menne abba bele, ha csak úgy random beülnék az órára. Amúgy most jött egy email, amiben szerepel az új neptun kód, ami változatlan, ugyanúgy a régit kaptam meg.
2023. aug. 3. 16:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért azt is vedd figyelembe, hogy mivel ugyanaz a szak, a képzési idő nem kezdődik újra a támogatott félévek tekintetében. Tehát, pl. ha egy 6 féléves képzésből 3-at elvégezted, akkor további támogatott féléved max. 3+2 lehet.
2023. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, hát ez világos. Amit már elhasználtam, az nem jön vissza. Ez tisztasor. Mintha 2. évben folytatnám. Vagy nem egyre gondolunk?
2023. aug. 3. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!