Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell új diákigazolványt...

Kell új diákigazolványt igényelnem?

Figyelt kérdés

Jelenleg passzív hallgatói jogviszonyom van egy egyetemen, amit szeptemberben meg szeretnék szüntetni. Idén pedig felvételt nyertem egy másik egyetemre, ahol aktív jogviszonyom lesz szeptembertől.

Új diákigazolványt kell igényelni a mostani egyetemen, vagy jó a régi és csak matricát kell rá kérnem?



2023. aug. 2. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell új.
2023. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem szerepel a diákodon az előző egyetem neve, vagy miért gondolod, hogy az új egyetemen is jó lesz ugyanaz az igazolvány?
2023. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az igazolványon nincs rajta az intézmény neve, csak a matricán. Ezért bizonytalanodtam el.

Meg valahol mintha olvastam is volna, hogy egy embernek egyszerre nem lehet két diákigazolványa.

2023. aug. 2. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az milyen, amin nincs rajta az intézmény?
2023. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Fordítsd meg. Olyan nincs, hogy nincs rajta az intézmény. Konkrétan van rajta egy "jogviszonyt igazoló intézmény" rész.

[link]

2023. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem kék diákom van, nem olyan mint ami a képen van. Gondolom akkor ez még valami régi fajta lehet.

Köszi a gyors válaszokat!

2023. aug. 2. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

[link]


de a kéken is rajta van

2023. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!