Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alaptámogatás egyszer jár?

Alaptámogatás egyszer jár?

Figyelt kérdés
2 éve kezdtem az egyetemet, akkor megkaptam az alaptámogatást. Utána egy évet kihagytam, közben ki is iratkoztam. Idén újra felvettek, viszont egy másik szakra. Ilyenkor igényelhetem újra az alaptámogatást, vagy az egy egyszeri összeg?

2023. aug. 2. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
"Az alaptámogatásra pályázhatnak azok a hallgatók, akik az első megkezdett tanév őszi félévében első alkalommal létesítenek hallgatói jogviszonyt magyar állami ösztöndíjas, aktív teljes idejű (nappali tagozatos) alapképzésen, felsőoktatási szakképzésben, osztatlan képzésen vagy mesterképzésben."
2023. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát nem pályázhatok. Köszönöm.
2023. aug. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!