Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne így levelező...

Lehetséges lenne így levelező alapképzés mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy gazdálkodás és menedzsment levelező szakra jelentkezem és mellette dolgozok.Léteznek ilyen junior állások amiket be is számítanak a szakmai gyakorlatba?Mert így ha sikerülne valami gazdasággal kapcsolatos állás akkor lenne tapasztalatom és miután kész lenne az alap és a mester is talán több eséllyel indulnék a jövőben állás ügy érdekében

Lehetséges lenne ez így?

És lehetséges munka mellett rendesen tanulni?


2010. okt. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Ahol én dolgozom, legtöbben nappali mellett csináljuk, még úgy is lehet, pedig ott sokkal több óra és tananyag van.

A trükk a jó időbeosztás (pl. nekem sem kéne most itt ülnöm :D).

2010. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehetséges ilyen munkahelyet találni?

Egy helyre be tudnék kerülni de az pénzügyi tanácsadó és nem tudom hogy ez hogyan kapcsolódik a gazdálkodás és menedzsment szakhoz , vagy hogy beszámítják-e a gyakorlatba.Tanácstalan vagyok.

2010. okt. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!