Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Informatikai Gólyatábor...

ELTE Informatikai Gólyatábor megéri?

Figyelt kérdés

Néztem egy pár videót youtubeon, bár nincs sok, és egyelőre nem győzött meg, főleg a többi egyetem gólyatáborához képest. Attól félek, hogy sok "informatikus" lesz és ezért igazából nem nagyon éri meg se a pénzt se az időt. Nem teljesen tudom elképzelni, ahogy az "informatikusok" buliznak. Nyilván elég nagy sztereotípia, de valjuk be, van benne igazság.


Aki esetleg volt tavaly vagy bármilyen tapasztalata van ismerős álltal az nyugodtan ossza meg, kíváncsi vagyok rá.



2023. aug. 3. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért? Hogy buliznak az informatikusok?
2023. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én mondjuk 13 éve voltam és nagyon jó volt.
2023. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"Attól félek, hogy sok "informatikus" lesz..."


Hát te aztán nagyon magasröptű konzekvenciák levonására vagy képes! Sajnos én arra számítottam amikor Informatikus gólyatáborba mentem, hogy tele lesz földrajz-történelem szakos tanár és gyógypedagógus hallgatókkal, viszont a helyszínen ért váratlanul a meglepetés, hogy informatikusnak készülő diákok jelentek meg. Teljesen úrrá lett rajtan a döbbenet.

2023. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát a gólyák még csak most kezdik az egyetemet, szóval technikailag ők még nem informatikusok. :D

Amúgy értem mire céloztál, de ez elég durva általánosítás. Aki annyira antiszoc, az úgysem megy el gólyatáborba, viszont a többség szerintem nem ebbe a kategóriába tartozik. Személyes tapasztalatom ugyan nincs a gólyatáborral kapcsolatban, de ismerek pár programtervező informatikus hallgatót és őket általában nem kell noszogatni ha bulizásról van szó.

Az viszont már teljesen más kérdés, hogy megéri-e 40 ezer forintot kiadni 4 napi ökörködésre. Ha bulizós típus vagy és évkezdés előtt még egyszer szeretnéd jól kitombolni magad, akkor nyugodtan menj el, nem hiszem, hogy csalódni fogsz. Én nem vagyok ennyire extrovertált típus, ezért valószínűleg inkább másra költeném ezt a pénzt.

2023. aug. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem rá, mert láttam youtebon kettő videót, az egyik a 2021-es IK gólyatábor volt a másik pedig a 2021-es GTK gólyatábor volt, és elég nagy különbség volt hangulat között, lehet nem akarok kifizetni egy rakás pénzt egy teadélutánra...


IK: [link]

GTK: [link]

2023. aug. 4. 06:42
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
#5 Jesszus Mária attól az IK-s gólyatábortól egy temetésen jobb a hangulat 🤣🤣 Ilyenre kössz még ingyen se
2023. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Én voltam a 2021-esen, kb úgy éreztem magam mint az általános iskolás napközis táborokban. Dedós játékok, kínos “bulik”, szinte semmi piálás vagy ilyenek. Azt se igazán tudom mondani, hogy legalább ismerkedésre jó, mert beosztanak az elején csapatokba ahol ha nincsenek szimpi emberek akkor megszívtad, mert más csapatokkal alig van lehetőséged beszélgetni. Egyébként is ismerkedésre ott lesz a tanulásmodszertan kurzus az év elején, ahol lesz ugyanugy egy csomo program. A helyszín is vicc kategória, világ vége után 2 méterrel egy olyan faluban ahol még térerő sem volt, miközbe más gólyatáborok tóparton,pesten meg normális helyen voltak. Összességébe nekem anno nagyon nagy csalódás volt..
2023. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!