Kit kéne felhívnom?

Figyelt kérdés

Felvettek a Szegedi Tudományegyetem gyógytornász szakára. Van egy ilyen általános szociális helyzetfelmérő űrlap, amit augusztus 8-ig kell kitölteni. Enélkül nem tudok kollégiumra pályázni.

Ehhez az űrlaphoz szükségem van még egy NAV-os igazolásra. Nevelőapukámnak van egy cége, és még vasárnap kikérte, de még mindig nem jött meg, hétvégén pedig nem is fog, ha holnap nem érkezik meg.

Ilyenkor mi a teendő? Fel kéne hívnom valakit, hogy nem fog ideérni a papír?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#határidő #kollégium #Szegedi Tudományegyetem #Általános szociális helyzetfelmérő űrlap #NAV-os igazolás
2023. aug. 3. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy a határidőn túl van e hiánypótlási időszak. Ha igen, akkor nincs probléma.


Viszont ha nincs hiánypótlási időszak, akkor is add be a jelentkezésed és ha szerencséd van ígyis megoldódik.


A koli bizottság/vezetőségből lehetne valakivel beszélni, bár szeirntem reménytelen, hogy bemondásra elfogadják ezt az indokot.

Reméljük a legjobbakat.

2023. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy szokott lenni hiánypótlási időszak, de nem mindig. Nem tudom, ez mitől függ. Ha felhívnám az Egészségtudományi kar tanulmányi osztályát, ott tudnának segíteni? Vagy ha fel kéne hívnom valakit, kit kellene? Még nem vagyok ezekben a dolgokban olyan jártas.
2023. aug. 3. 23:20
 3/6 A kérdező kommentje:
A kolit az a baj, hogy nem tudom beadni, amíg nincs meg ez a szociális űrlap. Csak azután jelenik meg ilyen csatolt fájlként, miután a szociálist már beadtam.
2023. aug. 3. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
SZTE-vel kapcsolatban nem vagyok jártas, de a kollégiumi jelentkezést legtöbb helyen a HÖK vagy a kollégiumi bizottság intézi. Szerintem inkább őket keresd, ne a TO-t. (Bár ha felhívod a TO-t, akkor ők biztosan meg tudják mondani, hogy kit kéne keresned.)
2023. aug. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2023. aug. 4. 10:51
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott a helyzetem. Hétfőn fogom megkapni azt a NAV-os papírt.

Találtam egy EHÖK-ös telefonszámot, amit felhívtam és mondták, hogyha mérlegképes a könyvelőnk, akkor ő is kiállíthatja nekünk. Csak ugye ez pénzbe kerül (kb. 40.000 ft). Csak gondoltam leírom, hátha valakinek még segítség lesz ez a közeljövőben :)

2023. aug. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!