Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Szolnok...

Debreceni Egyetem Szolnok Campusán milyen kollégiumok vannak?

Figyelt kérdés

Pótfelvételivel jelentkeztem Szolnokra a Szolnok Campus ETK karára és most egy kicsit összezavarodtam, mert két weboldal (mindkettő hivatalos egyetemi) két különböző kollégiumot ír hivatalos kollégiumnak. Az érdekel elsősorban, hogy hova érdemesebb jelentkezni, mik a vélemények a két kollégiumról? (Mert sajnos minimális információt találtam mindkettőről).

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. aug. 10. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

"Az érdekel elsősorban, hogy hova érdemesebb jelentkezni, mik a vélemények a két kollégiumról?"


Véletlenül se írd le a 2 kollégium nevét, majd biztos azzal fogom tölteni az időmet hogy keresgélem, hogy vajon melyik 2 kollégiumról van szó ugye!?

2023. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le, mert nincsen kifejezett neve egyiknek sem, úgy hivatkoznak rájuk, hogy a Debreceni Egyetem szolnoki kollégiumai, az első az a Tiszaligeti sétányon lévő kollégium a másik pedig a mártírok útján van, ÁÉV kollégium a neve pár helyen.
2023. aug. 10. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb választás az ÁÉV. Modernebb épület, ott van a könyvtár is, a belvárosban van, többen laknak benne, jobb a koliélet. A Campus onnan is teljesen jól megközelíthető.
2023. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!