Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvehetem így vizsgakurzuskén...

Felvehetem így vizsgakurzusként a tárgyat?

Figyelt kérdés
Kiiratkoztam még tavaly júniusban az egyetemről, amit már bánok, így újból ugyanoda vissza jelentkeztem idén, fel is vettek. Kreditelismertetés része tiszta, ugyanazt a neptun kódot küldték ki, az üzenetek, Omhv, minden megmaradt. Viszont egy tárgyam annak idején nem sikerült, mikor kiiratkoztam, ami csak előadás tárgy, de most, a kövi félévben meg van hirdetve, vizsgakurzusként. Ebből a tárgyból nincs jegyem, mivel nem mentem el rá akkor. Ilyenkor mi van? Gondolom, ha nincs jegy, akkor kurzusként se vehetem fel.
2023. aug. 10. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez újabb tanulmányi idő, a tárgyat újra fel kell venni és levizsgázni belőle, vizsgakurzus nem lehet.
2023. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, mivel nincs jegy, aláírás, ezért nem él a vizsgakurzus lehetősége. A többi tárgy, ami meglett, remélem elfogadják őket. Nem változott a tematika, ugyanaz minden.
2023. aug. 10. 20:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyi még a kérdésem, ha tavaszi félévben felveszem azt a tárgyat, s remélhetőleg meglesz, akkor mehetek szigorlatra? Vagy akkor már csak a következő, vagy egy más félévben?
2023. aug. 10. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

"Annyi még a kérdésem, ha tavaszi félévben felveszem azt a tárgyat, s remélhetőleg meglesz, akkor mehetek szigorlatra? Vagy akkor már csak a következő, vagy egy más félévben?"


Mi azt honnan a tökömből tudjuk hogy mi a szigorlatnak az előfeltétele ha azt sem adod meg hogy melyik egyetem melyik szakára jársz? Ha már annyi IQ sem szorult beléd hogy értelmezni tudd a szigorlatra vonatkozó szabályokat ami szerepel a TVSz-ben akkor legalább specifikálnád a konkrét szakot hogy érdemben tudjunk segíteni... Bár mit is várunk egy olyan pihentagyútól aki kiiratkozik egy egyetemről önszántából és ugyanoda jelentkezik vissza...

2023. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Csak magadat minősíted ezzel a megnyilvánulással. Látszik, hogy hova süllyedt ez az ország, 13 év eredménye. További jó hőbörgést. :D :D
2023. aug. 10. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Az előző egy kamu troll, Befektetőcsávó néven nyomorultaskodott régen, most meg ezzel az anonim accal éli ki a frusztrációit. Ettől független tényleg honnan a francból tudjunk neked választ adni, ha semmi konkrétumot sem írsz. Ezek után egyébként a konkrétumok esetében se válaszolok xD
2023. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban a félévben, amikor a tárgyat teljesítetted és más feltétel nincs, mehetsz szigorlatra, persze, ha lesz meghirdetve abban a félévben. Ha a tárgy nem sikerül lejelentkeztetnek a szigorlatról.
2023. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetemi oktatóként rendszeres hozzászólója vagyok ennek a fórumnak ugyanis sok embernek tudok segíteni a tapasztalatommal, de azt figyeltem meg hogy rendre az ovodapedagógusok, kisgyermeknevelők messze a legnagyobb hulladéklerakó az egyetemi képzések kózül. Szinte egyik ilyen selejt szakra jelentkező sem képes normálisan megfogalmazni a kérdését. Igazi géntemető, még szerencse hogy orvosokat oktatok nem ilyen kisegítősöket.
2023. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Jól van, ma is elmondtad a hülyeségeidet, mehetsz vissza a bolondok házába, kinyitották neked a kaput.
2023. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!