Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz az UMSZKI,...

Tényleg olyan rossz az UMSZKI, mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Igen.
2023. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda se az agysebészek járnak. Én gyenge iskolának tartom.
2023. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az unokatesóm éppen most végzett ott. Olyan sztorikat mesélt, hogy nem győztem tágra nyílt szemekkel bámulni. Egy részüket nem is hittem el. De ha megnézek más véleményeket akkor kb. fele-fele arányban vannak a kedvelők és az utálók.
2023. aug. 15. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az unokatesók szeretnek nagyítani, főleg, amikor az általános iskolás unokatesójuknak mesélnek...
2023. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, tényleg szar. PC park hagyjuk, a tanárok némelyike leadja az órát rendesen, de ez elenyésző kisebbség. Omlik az egész.
2023. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekből a sztorikból sokat le kell vonni.Durva történeteket szinte minden iskolában lehet találni,és jóval nagyobbat szól az ilyen,mint az,hogy egy suli viszonylag nyugodt,átlagos.Én az UMSZKI-t egy átlagos sulinak tartom.
2023. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!