Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-titán vs KRESZ vizsga kérdések?

E-titán vs KRESZ vizsga kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a kérdésem, hogy az Etitan próbavizsga és a Kreszvizsgán feltett kérdések mennyire eggyeznek/hasonlóak?


Nem csak az Etitanban csinálgatom a próbateszteket, más veboldalakon is, viszont az Etitánban megy a legjobban.

Mennyire számíthatok olyan vizsga kérdésekre, mint az Etitánban?



2023. aug. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Máshol ne is csináld, csak bekavarnak.


Az E-titánt pedig csináld rengeteget. Az E-titán és a hivatalos KRESZ vizsga kérdéssorok ugyanabból az adatbázisból dolgoznak.


Ha elég sokat gyakorolsz E-titánon, nem hogy hasonló kérdésekkel fogsz találkozni, hanem konkrétan ugyanazokkal.

2023. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak az a bajom az Etitannal, hogy mocskosul ismétlődik. Rengeteg olyan dolog van, amiről még egyszer sem kérdezett, mást meg van mikor 1 próbavizsgán belül 2 alkalommal is bedob.

Aztán azért fordultam más oldalhoz is, mert ott több kérdéssel találkoztam.

Gyanús is volt, hogy ilyen jól sikerül folyton az Etitánban, pedig a próbavizsgán kívül a másik gyakorló tesztet is csinágatom, amiben témakörökre bontva kérdez. Mert ott is nagyobb a szórás a kérdések közt. Pl sokat bedob, amit a próbavizsgán nem.

Van olyan, vagy több kérdés, amit kb minden alkalommal bedob.. :D

2023. aug. 17. 21:08
 3/6 anonim válasza:

Pont ma reggel olvastam a kérdésedet mert kb ugyan ez járt a fejemben mint neked.


Nekem ma kellett mennem kresz vizsgára és 2 hiba ponttal de sikerült a vizsga.


Az első válaszolónak igaza van ugyanazok a kérdések lesznek a KRESZ vizsgán mint az e-Titánban a próbavizsgán. Azt nyomjad orrvérzésig, meg a gyakorlás témakörök szerint is abból folyamat nyomod neki és azért egy stabil 70-73 pontokat ha elérsz akkor a kresz vizsgán nagy baj nem lehet.


Még ha nagyon bizonytalan vagy akkor max vissza mész és az oktató anyagot mégegyszer át olvasod és a modulzáró meg részvizsgákat kitöltöd akkor már tényleg nagy meglepetés nem lesz.


Amúgy én is használtam másik forrást én pl a Pető Attila kresz professzor alkalmazását! Bár abból ha max 2 új kérdés volt ami szembe jött. Szóval igazából nem lettem vele beljebb.


Hajrá menni fog az.


Sok sikert kívánok, ha még nem voltál vizsgázni. :)

2023. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta már levizsgáztam, 75-ből 73 pontom lett.
2023. aug. 25. 21:09
 5/6 anonim válasza:
Ugyan azok voltak nekem 71 pont lett. Mashol en se gyakoroltam mert bekavart. Az etitan meg teljesen ugyan az volt mint a vizsga kéredesek
febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta már meglett a KRESZ, utána a jogsi, de már az autó is. ^^

nekem 74 pontom lett, a forgalmi szerencsére elsőre sikerült 30 órából.

ápr. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!